Ogłoszenie


Uwaga!
Forum Teamu New Empires zostało przeniesione.
Nowe Forum znajdziesz pod poniższym adresem:

www.newempires.gq - Zajrzyj!


Zapraszamy na nową stronę i przepraszamy za utrudnienia.


--- Age of Empires II: New Empires - nieoficjalny polski dodatek ---

#1 2015-07-19 14:40:19

 Yufus

http://vlep.pl/e7k5lr.pngHistoryk&Grafik

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2013-01-17
Posty: 1077
WWW

Nasze Nowe Forum

Zostało już utworzone nowe Forum

Jeszcze je porządkuję i ogarniam tam wszystko. Rozpisałem tam system z pomocą którego będziemy mogli sprawnie tworzyć nasz dodatek.

Strona wygląda świetnie

I rzecz najważniejsza to to aby przenieść na nową stronę wszystkie tutejsze informacje które zatwierdziliśmy. Wszystkie przydatne linki i rzeczy.

Stworzyłem tam dział o nazwie "Oficjalne Informacje Na Temat Dodatku" - tam przeniesie się wszystkie informacje które mamy. Tak aby były zebrane do kupy. Wydaje mi się, że najlepiej będzie jeśli zrobi to jedna osoba, a a potem reszta to sprawdzi. Myślę, że tak będzie z tego względu, że tutaj mamy taki śmietnik, że jeśli kilka osób zabierze się za jego sprzątanie to potem na nowym forum i tak będzie miszmasz tego wszystkiego. Jak zrobi to jedna osoba, to będzie w tym porządek.

Na spokojnie mogę się tym zająć. Stworzę dokładny spis wszystkiego co zrobiliśmy. Odpowiada wam takie rozwiązanie?
Nowa strona wam odpowiada?

Team AoNE zna już adres strony. Oficjalnie podam adres i ogłoszę przeniesienie gdy wszystko będzie tam przeniesione i ogarnięte na 100%. To jest wymagane dla zachowania porządku.

Tu pytanie do Rycha, Camela, SwordiMa, Azure... Potrzebujecie tam jeszcze jakichś nowych działów? Coś tam zmienić? Piszcie


"Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki" - Leonardo da Vinci
"Wszyscy chcą zrozumieć malarstwo; dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?" - Picasso
"Największym niebezpieczeństwem dla większości z nas nie jest to, że mierzymy za wysoko i nie osiągamy celu, ale to że mierzymy za nisko i cel osiągamy" - Michelangelo Buonarroti

Offline

 

#2 2015-07-19 15:10:38

 camel123

http://vlep.pl/jr1nqw.pngKompozytor&Historyk

7098764
Skąd: Dzierzgowo/Mława Płn. Mazowsze
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 622
Punktów :   
WWW

Re: Nasze Nowe Forum

Dla mnie starczy Jeszcze trzeba będzie jakąś reklamę zrobić, żeby nieco osób się zarejestrowało


"Prawda leży pośrodku - może dlatego wszystkim zawadza." - Arystoteles

"Ludzie potykają się nie o góry, lecz o krecie kopce" - Konfucjusz

Offline

 

#3 2015-07-19 20:57:47

Azure

http://vlep.pl/513fyw.pngGeniEd&liczby w Grze

Zarejestrowany: 2013-02-08
Posty: 233
Punktów :   

Re: Nasze Nowe Forum

Chce mieć tylko swój blog techniczny czy jak to tam nazwiecie i żeby był czysty, dopiero sam tam ogarne wszystko i wstawie

Offline

 

#4 2015-07-19 22:37:31

 Yufus

http://vlep.pl/e7k5lr.pngHistoryk&Grafik

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2013-01-17
Posty: 1077
WWW

Re: Nasze Nowe Forum

Każdy ma do dyspozycji własny Dział osobisty. Jeśli chcesz Azure to mogę go dla Ciebie jeszcze podzielić na mniejsze poddziały. Wtedy będziesz miał więcej swobody. Tylko napisz jakie poddziały miałyby się tam znaleźć i jakie uprawnienia dla innych miałyby tam być


"Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki" - Leonardo da Vinci
"Wszyscy chcą zrozumieć malarstwo; dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?" - Picasso
"Największym niebezpieczeństwem dla większości z nas nie jest to, że mierzymy za wysoko i nie osiągamy celu, ale to że mierzymy za nisko i cel osiągamy" - Michelangelo Buonarroti

Offline

 

- Age of Empires: Age of New Empires -
| Home | Forum | Media | Cywilizacje | Użytkownicy | Profil | Wiadomości | Galeria | Szukaj |
Administrator serwisu: Yufus (Marcin96, MarcinLipa)
Moderatorzy: Camel123, SwordiM, Azure
Licznik wejść na wszystkie strony oddzielnie (wejścia od momentu powstania serwisu):

Dzienny licznik odwiedzin unikalnych (tylko od 25 lipca 2013 - nowy licznik):

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nos-nostale.pun.pl www.tophax.pun.pl www.fiore.pun.pl www.gikc.pun.pl www.wale-z-axsa.pun.pl